Placówki medyczne

med2Akademia Zdrowego Odżywiania – jest to placówka medyczna zajmująca się leczeniem otyłości oraz chorób układu pokarmowego. Skupia wielu specjalistów, którzy wychodzą z założenie, że farmakologia to ostateczny środek walki z zaburzeniami pokarmowymi. W Akademii stawia się przede wszystkim na zmianę nawyków żywieniowych oraz edukację w zakresie spożywanych pokarmów. Wokół ośrodka skupia się również Klub Zdrowego Jedzenia, który organizuje liczne eventy związane z promowaniem zdrowia.
 

 

med1Zielony Balonik Szpital Dziecięcy – szpital specjalistyczny zajmujący się leczeniem alergii i chorób układu oddechowego u dzieci. Ludzie, którzy pracują w szpitalu to pediatrzy i specjaliści w zakresie alergologii oraz pulmonologii. Szpital przystosowany jest do przyjmowania małych pacjentów. Kolorowy pełen bajkowych odniesień (łącznie ze strojami obsługi), wszystko po to, aby wizyta w szpitalu nie była straszna.
 

 

med4Szpital Specjalistyczny nr 10 w Kraśniku

Publiczny zakład opieki medycznej znany w całym kraju ze specjalistów w zakresie ortopedii. Specjaliści z tej placówki stosują nowoczesne metody leczenia układu kostnego oraz najnowszy sprzęt do przeprowadzania nawet najbardziej skomplikowanych operacji. Szpital świadczy również inne usługi medyczne, jednak oddział ortopedii jest jednym z najbardziej znanych w Polsce. Leczeniu poddają się tutaj najbardziej znani polscy sportowcy.
 

 

med3

Zakład Opieki Psychiatrycznej nr 23 w Toruniu

Ośrodek z największymi w Polsce osiągnięciami w zakresie leczenia psychologicznego i psychiatrycznego w kraju. Zakład składa się z części zamkniętej, w której leczeni są pacjenci klasyfikowani jako niebezpieczni dla otoczenia. Ośrodek przygotowany jest zgodnie z najnowszymi trendami w psychologii i psychiatrii. Wykorzystuje się tutaj różne rodzaje terapii zarówno behawioralne, jak i psychodynamiczną, wszystko uzależnione jest od schorzeń jakimi charakteryzują się pacjenci.