Porady lekarskie online

Często bywa, że mamy objawy, z którymi nasz lekarz rodzinny nie potrafi sobie poradzić, dlatego też stworzyliśmy dział: „Porady Lekarskie Online”. W tym miejscu nasi specjaliście postarają się wskazać Państwu kierunek, w którym powinny iść badania i diagnoza. Oto specjaliści, którzy pozostają do Państwa usług:

 

 

1dr Tomasz Jonas

Znany w Polsce i na świecie kardiolog. Choć praktykę zaczął stosunkowo niedawno, bo 6 lat temu, to zyskał sobie już miano jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Studia kończył na prestiżowym amerykańskim uniwersytecie w Yale. Niektórzy twierdzą, że jest następcą prof. Religi.

Ma na swoim koncie liczne publikacje w zakresie leczenia chorób serca.

 

Pomoc od dr Jonasa można uzyskać pod adresem e-mail: kardio.jon@sourcecodekit.pl

 

 

2lek. med. Józef Rostworowski 

Lekarz pediatra, który od 25 lat z powodzeniem zajmuje się leczeniem dzieci. „To moja największa radość, gdy widzę uśmiechnięte dziecko, które wygrało z chorobą” - mówi Papa Józio, jak nazywają go mali pacjenci. Sam będąc ojcem i dziadkiem doskonale rozumie troskę rodziców o ich maleństwa dlatego chętnie służy radą: j.rostworowski@sourcecodekit.pl

  

4lek. med. Marta Akwitańska

Marta Akwitańska to znany w kraju neurolog. Swoją praktykę rozpoczęła 10 lat temu i od tej pory jej kariera zawodowa to niemal same pasmo sukcesów. Ma na swoim koncie wielu zadowolonych i zdrowych pacjentów, oraz liczne publikacje naukowe na temat zastosowania medycyny naturalnej w leczeniu chorób neurologicznych. Nasza specjalistka jest zdania, że jedynie połączenie tradycyjnych metod naszych babć i innowacyjnej technologii może zapewnić prawdziwą jakość. Korzysta z synergii tych dwóch prądów, by skutecznie leczyć pacjentów.

 

Kontakt do Mary Akwitańskiej to marta.a@sourcecodekit.pl

 

3dr Iga Mirowska

Alergolog i pulmonolog. Urodziła się w Krakowie, gdzie zanieczyszczenie powietrza jest tak duże, że powoduje u mieszkańców liczne problemy z układem oddechowym. Postanowiła zająć się leczeniem tego typu chorób, gdy jej dziadek zachorował na raka płuc. Od tego czasu doktor Mirowska walczy z wszystkim co nie pozwala ludziom oddychać pełną piersią. Z tej pierwszej dziedziny wzięło się również zainteresowanie licznymi w obecnymi świecie, alergiami.

 

Porad dr Mirowska udziela pod adresem i.mirowska@sourcecodekit.pl